فستیوال ویزارت

بالاخره امکانی بوجود آمد تا اولین فستیوال ویزارت را برگزار کنیم. اتفاقی که سال ها براش رویاپردازی کردیم و در نهایت امسال عملی شد. فستیوال ویزارت در 14 و 15 اسفند برگزار میشه و کلی برنامه‌های جالب براتون در نظر گرفته شده؛ ورکشاپ، گپ‌وگفت، برنامه بررسی پورتفولیو، مسابقه، چالش ،بخش فروش آثار و … . اینجا می تونید داستان آرتیست‌های مورد علاقتون رو از زبان خودشون بشنوید، روند کار کردنشون را ببینید و ازشون سوال بپرسید.

Wizart Festival

محل برگزاری

ایران، تهران

تاریخ برگزاری

۱۴ و ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

نحوه برگزاری

آنلاین

purple-wizart

اولین فستیوال هنرهای دیجیتال ویزارت

ویزارت یک کامیونیتی کوچک و مستقل برای تصویرسازها و دیجیتال آرتیست هایی هست که در حیطه انیمیشن،فیلم، بازی و کتاب فعالیت دارن و همچنین کسانی که به تازگی قصد وارد شدن به این بخش از دنیای تصویرسازی و هنر را دارند.
اینجا برای اولین بار در ایران اتفاقی را رقم میزنیم تا تجربه جالبی را برای اعضای این کامیونیتی درست کنیم. قراره که اسفند ماه در دو روز “اولین فستیوال ویزارت” را خیلی دوستانه و صمیمی برگزار کنیم. این فستیوال پر از برنامه های جالبی مثل ورکشاپ، گپ و گفت، برنامه بررسی پورتفولیو، مسابقه،چالش و… است که در ادامه متن توضیح داده می شوند.

ورکشاپ

بیشترین زمان فستیوال به ورکشاپ‌های آموزشی 2D و 3D در زمینه‌های مختلف و با همکاری اساتید حرفه‌ای و فعال در صنعت سرگرمی اختصاص داده شده.ورکشاپ‌هایی از قبیل کانسپت، طراحی کاراکتر، تکسچر و مدل سازی، تصویرسازی و … در مدت زمانی بین دو تا سه ساعت اساتید درکنار خلق اثر به صحبت درباره‌ی چگونگی شکل گیری اثر از ایده تا اجرا می پردازند. همزمان امکان گفتگو و پرسش پاسخ هم محیا است که فضای داینامیکی را خلق می کند.

فستیوال آنلاین ویزارت

با توجه به محدودیت‌‌ها و به علت شیوع ویروس کرونا، این دوره از فستیوال به صورت آنلاین برگزار می شود.این مسئله اتفاق مثبتی بود که امکان دسترسی به پنل‌ها و ورکشاپ‌ها، گپ و گفت‌ها را برای همه‌ی آدم‌های علاقه‌مند به هنرهای دیجیتال، هر جای ایران یا کره‌ی زمین فراهم می کند. با یک بار ثبت‌نام امکان دسترسی به تمامی پنل‌ها، ورکشاپ‌ها و اتفاقات جانبی را خواهید داشت.

بازار فروش آثار

می خواهیم برای اولین بار در ایران مارکتی برای آرتیست ها فراهم کنیم تا به فروش آثارشان بپردازند. هدف آن این است که به تدریج فرهنگ سازی کنیم تا مانند دیگر نقاط جهان هنرمندان بتوانند آثارشان را به‌فروش برسانند و مخاطبان به راحتی محصولاتی با طرحی از هنرمند مورد علاقشه‌شان خریداری کنند. این آثار ممکن است در شکل پوستر، آرت پرینت، استیکر، اسکچ‌بوک، کتاب، کارت پستال و محصولات دیگر عرضه شوند.

بررسی پورتفولیو

می شود گفت پورتفولیو مهم‌ترین دارایی یک آرتیست است. حاصل تلاش و آموزش چندین سال که حیاتی‌ترین وسیله برای راه یافتن به عرصه‌ی حرفه‌ای و پیدا کرد شغل مناسب است اما چطور یک پورتفولیوی مناسب درست کنیم تا در نگاه اول تاثیر مثبت روی کارفرماهای داخلی و خارجی گذاشته و شانس ما برای استخدام را بالا ببرد. به چه نکاتی باید توجه کرد. ایرادهای پورتفولیوی فعلی ما کجاست؟
در برنامه بررسی پورتفولیو به این نکات پرداخته، نمونه‌های موفق را خواهیم دید و پورتفولیوی تعداد محدودی از شرکت‌کننده‌ها ببرسی خواهد شد.

 گپ و گفت و Talk

گپ و گفت و پنل‌های Talk یکی از جذاب‌ترین بخش‌های فستیوال است‌. همانقدر که آموزش در شکل گیری یک هنرمند ضروری است، دانستن و استفاده کردن از تجربیات و داستان دیگر هنرمندان و اساتید می تواند در شکل‌گیری مسیر برای رسیدن به هدف، و تبدیل شدن به یک آرتیست موفق تاثیرگذار باشد. در پنل‌های Talk, هنرمندان دوستانه داستان مسیر پیشرفت خود را شرح می دهند.

همین حالا ثبت نام کنید

اساتید فستیوال

ترانه کریمی

ترانه کریمی

ملیحه رهروان

ملیحه رهروان

مهدیه فرهاد کیایی

مهدیه فرهاد کیایی

امیر زند

امیر زند

مهرداد ملک احمدی

مهرداد ملک احمدی

محمد نجفی

محمد نجفی

سعید امیری

سعید امیری

شیوا گل محمدی

شیوا گل محمدی

امیرحسین عرفانی

امیرحسین عرفانی

فرهاد نجومی

فرهاد نجومی

پویا ظریف

پویا ظریف

مهناز سلیمان نژاد

مهناز سلیمان نژاد

رضا دالوند

رضا دالوند

سارا رضایی

سارا رضایی

مریم طباطبایی

مریم طباطبایی

علیرضا مرادی

علیرضا مرادی

ثریا مختاری

ثریا مختاری

همکار ویزارت

حامی ویزارت

حامیان معنوی ویزارت

آموزش نقاشی دیجیتال
Cgarttalk
photo_2021-02-22_20-30-15
avagames
fanafraz
digital-art

حامیان رسانه ای ویزارت

tasvirgard
ghatre
donya

همین حالا ثبت نام کنید