LIGHTBOX Expo بصورت آنلاین برگزار میشود.

LIGHTBOX Expo بصورت آنلاین برگزار میشود.

امسال LIGHTBOX Expo بصورت آنلاین برگزار میشود .
دومین دوره از LIGHTBOX Expo، یکی از بزرگترین رویدادهای هنرهای دیجیتال به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی، سپتامبر امسال بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و این فرصتی استثنایی است برای همه‌ی افراد علاقه‌مند در سرتاسر جهان تا به همه سخنرانی‌ها، فروشگاهها، ورکشاپ‌ها و رویدادهای مربوطه دسترسی داشته باشند.
با پرداخت یک دلار این امکان برای افراد وجود خواهد داشت تا در پنل مورد علاقه خود شرکت کنند و در صورت پرداخت مبالغ بیشتر، ده تا چهل دلار، هدایایی نیز دریافت خواهند کرد.
در این رویداد جمع کثیری از هنرمندان مطرح دیجیتال دورهم جمع میشوند تا در کنار ایجاد ارتباط، تبادل اطلاعات، آموزش و فروش آثارشان، یک کامیونیتی و اجتماع بین‌المللی را شکل دهند.
اولین دوره لایت باکس سپتامبر پارسال، میزبان صدها هنرمند فعال در صنعت سرگرمی و هزاران بازدید‌کننده بود .
روزانه ده‌ها کلاس آموزشی، ورکشاپ، سخنرانی، بررسی پورتفولیو و … در زمینه‌های مرتبط با گیم، انیمیشن، فیلم، تصویرسازی و … برگزار شد .
امسال هم در روزهای یازدهم تا سیزدهم سپتامبر همین اتفاق تکرار خواهد شد، اما بصورت آنلاین.
طبق بررسی‌های اولیه تیم wizart، امسال برنامه‌های لایت باکس بسیار متنوع بوده و زمینه‌های مختلفی همچون طراحی، تصویرسازی، هنر سه‌بعدی، داستان‌نویسی، نمایش فیلم، برنامه‌های ساخت و بررسی پورتفولیو، طراحی کاراکتر، و حتی هنرهای غیر دیجیتال، مانند نقاشی رنگ روغن، تصویرسازی و طراحی با مرکب، مجسمه سازی، اسکچ زدن را شامل میشود.
همچنین در بخش Artist Alley امکان خرید آثار هنرمندان وجود دارد.
دوستان ساکن ایران میتوانند از طریق شرکت‌های پرداخت ارزی مثل “پرداخت اول” و ” تهران پرداخت” و یا دوستان و آشنایان ساکن کشورهای دیگر اقدام به خرید یک دلاری رجیستری سایت www.lightboxexpo.com کنند.
برای پیگیری‌های بیشتر میتوانید پیج اینستاگرام لایت باکس به آدرس lightboxexpo را دنبال کنید.